A-selectie Dames N > Wedstrijduitslagen

A-selectie Dames N

Wedstrijduitslagen


2019-2020
Tweede plaatsingswedstrijd Jeugd 1 N4
Tweede plaatsingswedstrijd Pupil 2 N3
Tweede plaatsingswedstrijd Pupil 1 N3
Tweede plaatsingswedstrijd Jeugd 2 Divisie 3
DTC 3e divisie
DTC N-niveau tweede wedstrijd
DTC N-niveau eerste wedstrijd
Tweede plaatsingswedstrijd Instap N3
Tweede plaatsingswedstrijd Jeugd 2 Divsie 2
Tweede plaatsingswedstrijd Pupil 1 N2
Eerste regiowedstrijd Jeugd 1 N4
Eerste regiowedstrijd Pupil 2 N3
Eerste regiowedstrijd Pupil 1 N3
Eerste regiowedstrijd Jeugd 2 Divsie 2
Eerste regiowedstrijd Instap N3
Eerste regiowedstrijd Pupil 1 N2
Open Tilburgse Kampioenschappen Pupil 1 N2
Open Tilburgse Kampioenschappen Jeugd 1 N4
Open Tilburgse Kampioenschappen Jeugd 2 divisie 2
Open Tilburgse Kampioenschappen Instap N3
Open Tilburgse Kampioenschappen Pupil 1 N3
Open Tilburgse Kampioenschappen Pupil 2 N3

2018-2019
Tweede regiowedstrijd Jeugd 1 N4
Tweede regiowedstrijd Pupil 1 N3
Tweede regiowedstrijd Pupil 2 N3
Tweede regiowedstrijd Instap N3
Eerste regiowedstrijd Instap N3
Eerste regiowedstrijd Pupil 2 N3
Eerste regiowedstrijd Pupil 1 N3
Open Tilburgse Kampioenschappen Pupil 2 N3
Open Tilburgse Kampioenschappen Instap N2
Open Tilburgse Kampioenschappen Jeugd 1 N3
Open Tilburgse Kampioenschappen Pupil 1 N3
Open Tilburgse Kampioenschappen Instap N3
Open Tilburgse Kampioenschappen Jeugd 1 N4

2017-2018
Open Tilburgse Kampioenschappen - Junior D
Open Tilburgse Kampioenschappen - Pupil 2 N3

2016-2017
Halve finale NK Pupil 1 N3
Regiowedstrijd Pupil 2 D1
Eerste regiowedstrijd Jeugd1 N4 en Jeugd2 3e divisie
Tweede regiowedstrijd Jeugd1 N4 en Jeugd2 3e divisie
Tweede regiowedstrijd Pupil2 N3
Tweede regiowedstrijd Pupil 1 N3 & Junior 3e divisie
Eerste regiowedstrijd Pupil 1 N3 & Junior 3e divisie
Eerste regiowedstrijd Pupil2 N3
Tweede regiowedstrijd Jeugd 2e divisie
Toernooi Tilburg Junior 4e divisie
Eerste regiowedstrijd Jeugd 2e divisie
Toernooi Tilburg Jeugd 2 2e divisie
Toernooi Tilburg Jeugd 2 3e divisie
Toernooi Tilburg Jeugd 1 N4
Toernooi Tilburg Pupil 2 N3
Open Tilburgse Kampioenschappen 12 november - Pupil 1 N3
Toernooi Tilburg Junior 3e divisie

2015-2016
Haagse Bosan Cup
Halve finale 24-4 P2 N3
Halve finale 24-4 Jeugd
Regiowedstrijd 2 april Instap D1
Tuco poule 5
Districtsfinale 19 maart Jeugd 2 Divisie 3
Districtsfinale 19 maart Jeugd 1 N4
Districtsfinale 19 maart Pupil 2 N3
Regiowedstrijd 5 maart Jeugd 2 divisie 4
Doorstroming Pupil 2 N3
Regiowedstrijd 6 februari Pupil 1 N3 en Jeugd 2 divisie 3
Regiowedstrijd 6 februari Pupil 2 N3 en Junior divisie 3
Regiowedstrijd 6 februari Jeugd 1 N4
Doorstroming Jeugd1 N4
Doorstroming Jeugd2 divisie 3
Tuco poule 5
Regiowedstrijd 10 januari Jeugd 1 N4
Regiowedstrijd 10 januari Pupil 1 N3 en Jeugd 2 divisie 3
Regiowedstrijd 10 januari Pupil 2 N3 en Junior divisie 3
Toernooi GVB P1 N3 en P2 N3
Toernooi GVB J1 N4, J2 div 3, J2 div 4

2014-2015
HBC Jeugd1 N4
HBC Pupil1 N3
HBC Pupil2 N3
HBC Jeugd1 D1
HBC Jeugd2 Div 3
HBC Instap D1
HBC Voorinstap D1
HBC Junior div 4
HBC Pupil2 D1
NK finale 3e divisie jeugd
NK finale Pupil 1 N3
Districtsfinale 4e divisie junior
Finale Jont-talent wedstrijden
Halve finale Pupil 2 N3
Halve finale Pupil 1 N3
Halve finale Jeugd 1 N4
Halve finale Jeugd 2 divisie 3
Derde tuco poule 5 team 1
Moreaucup Vlissingen P2 N3
Moreaucup Vlissingen P1 N3
Tweede jong-talent wedstrijd
regiowedstrijd instap D1
derde tuco poule 2
Districtsfinale Pupil 2 N3
Districtsfinale Jeugd 2 3e divisie
Districtsfinale Pupil 1 N3
Districtsfinale Jeugd 1 N4
Regiowedstrijd 4e divisie Junior
Regiowedstrijd Jeugd 1 D1
Regiowedstrijd Pupil 2 D1
tweede tuco poule 5 team 1
Tweede Tuco poule 2
Eerste Tuco Poule 5 team 1
Districtswedstrijd Pupil 2 N3
Districtswedstrijd Pupil 1 N3
Districtswedstrijd Jeugd N4
Districtswedstrijd Jeugd 3e divisie
Eerste Jong-talent wedstrijd
Eerste Tuco wedstrijd Poule 2
Open toernooi GVB Jeugd2 3e divisie
Open toernooi GVB Jeugd1 N4
Open toernooi GVB Pupil1 N3
Open toernooi GVB Pupil2 N3

2013-2014
Districtsfinale instap D1
HBC Instap D1
HBC Pupil 2 D1
HBC voorinstap D1
HBC Pupil 1 N3
HBC Jeugd 1 N4
HBC 4e divisie junior
HBC Pupil 2 N3
Derde Tuco wedstrijd poule 4/5 team 1
Onderlinge wedstrijd
Derde Tuco wedstrijd poule 4/5 team 4
Tweede Tuco wedstrijd poule 1/2
Tweede Tuco wedstrijd poule 4/5 team 1
Halve finale landelijk jeugd N4
Finale Jong-talent wedstrijden
Tweede Tuco wedstrijd poule 4/5 team 4
Derde Tuco wedstrijd poule 4/5 team 2
Districtswedstrijd Instap D1
Eerste Tuco wedstrijd poule 4/5 team 1
Districtsfinale jeugd N4
Districtswedstrijd 4e divisie Junior
Districtswedstrijd Pupil2 D1
Tweede Jong-talent wedstrijd
Eerste Tuco wedstrijd poule 4/5 team 4
Eerste Tuco wedstrijd poule 1/2
Tweede Tuco wedstrijd poule 4/5 team 2
Districtswedstrijd Pupil2 N3
Districtswedstrijd Pupil1 N3
Districtswedstrijd Jeugd1 N4
Eerste Tuco wedstrijd poule 4/5 team 2
Eerste Jong-talent wedstrijd

Agenda

(data onder voorbehoud)