Lesrooster

Recreatief Turnen

Dinsdag

Peuters/kleuters Tot 6 jaar 16.30 - 17.30 Renswoudelaan 47 Rachel Kemper
Meisjes 6 - 9 jaar 17.30 - 18.30 Renswoudelaan 47 Rachel Kemper
Meisjes 10 - 15 jaar 18.30 - 20.00 Renswoudelaan 47 Rachel Kemper
M/V 16+ 20.00 - 21.30 Renswoudelaan 47 Eric Castens
Meisjes 6 - 9 jaar 17.30 - 18.30 Marie Andriesenstraat 40 Merel van Delft
Meisjes 10 - 15 jaar 18.30 - 20.00 Marie Andriesenstraat 40 Merel van Delft
Meisjes 6 - 9 jaar 17.30 - 18.30 Twickelstraat 5 Ingang via Ulenpasstraat Anchella Muyselaar
Meisjes 10 - 15 jaar 18.30 - 20.00 Twickelstraat 5 Ingang via Ulenpasstraat Anchella Muyselaar

Woensdag

Meisjes | Wachtlijst 6 - 9 jaar 17.00 - 18.00 Renswoudelaan 47 Renske Feenstra
Meisjes | Wachtlijst 10 - 15 jaar 18.00 - 19.30 Renswoudelaan 47 Renske Feenstra
Meisjes 6 - 9 jaar 17.00 - 18.00 Zaanstraat 25 Demi vd Bosch
Meisjes 10 - 15 jaar 18.00 - 19.00 Zaanstraat 25 Demi vd Bosch

Donderdag

Meisjes | Wachtlijst 6 - 9 jaar 17.30 - 18.30 2e Sweelinckstraat 160 Ilse Feenstra
Meisjes | Wachtlijst 10 - 15 jaar 18.30 - 20.00 2e Sweelinckstraat 160 Ilse Feenstra

Vrijdag

Peuters/kleuters Tot 6 jaar 17.00 - 18.00 Renswoudelaan 47 Amber Bongers
Meisjes 6 - 8 jaar 18.00 - 19.00 Renswoudelaan 47 Amber Bongers
Meisjes 9 - 15 jaar 19.00 - 20.00 Renswoudelaan 47 Amber Bongers
Jongens 6 - 9 jaar 18.00 - 19.00 Marie Andriesenstraat 40 Cindy Satter
Jongens 10+ 19.00 - 20.30 Marie Andriesenstraat 40 Cindy Satter


Volwassenen


Dinsdag

Gymnastiek & Conditie M/V 20.00 - 21.00 Marie Andriesenstraat 40 Vera Wessels

Woensdag

Aerobics / bodyshape Dames 20+ 20.00 - 21.00 Renswoudelaan 47 Loes Trompet
Gymnastiek & Conditie M/V 19.30 - 20.30 Walenburg 25 Hester Blankenstijn

Donderdag

Gymnastiek & Conditie M/V 10.00 - 11.00 Renswoudelaan 47 Vera Wessels


Damesselectie

Voorselectie

Dinsdag 17.30 - 19.30 Naarderstraat 170
(ingang escamplaan 65a/b)
Nour Hochlaf / Flo Dijkhuizen
Zondag 09.00 - 11.00 Renswoudelaan 47 Nour Hochlaf / Flo Dijkhuizen

A-Selectie

Maandag
Instap - Pupil 2 17.15 - 19.30 Renswoudelaan 47 Claudia vd Berg / Saskia vd Berg
Amy Nijman / Mieke Muilwijk
Jeugd 1 - Senior 19.15 - 21.15 Renswoudelaan 47 Claudia vd Berg / Saskia vd Berg
Amy Nijman
Donderdag
Instap - Jeugd 1 16.30 - 19.00 Turnhal Den Haag Claudia vd Berg / Saskia vd Berg
Mieke Muilwijk
Jeugd 2 - Senior 19.00 - 21.00 Turnhal Den Haag Claudia vd Berg / Saskia vd Berg

Zaterdag
Instap - Senior 9.00 - 11.30 Renswoudelaan 47 Claudia vd Berg / Saskia vd Berg

A-Selectie Leidschendam

Dinsdag 16.00 - 18.30 Oude Bleijk 2 Mark Meijerman / Marvin de Kempenaer
Zaterdag 10.00 - 12.30 Oude Bleijk 2 Marvin de Kempenaer
Zondag 12.00 - 14.30 Sportcampus Zuiderpark (Turnhal) Mark Meijerman / Marvin de Kempenaer

B-Selectie

Maandag
Jeugd 2 - Senior 19.15 - 21.15 Renswoudelaan 47 Yascha
Dinsdag
Instap - Jeugd 1 17.30 - 19.30 Naarderstraat 170
(ingang escamplaan 65a/b)
Patricia Nieuwenburg
Donderdag
Instap - Jeugd 1 17.30 - 19.30 Renswoudelaan 47 Patricia Nieuwenburg
Jeugd 2 - Senior 19.00 - 21.00 Turnhal Den Haag Yascha